Naša filozofia

Zdravie a krása z prírody

 

Žijeme vo svete plnom chémie. V neudržateľnom prostredí bažiacom po rýchlom zisku, za každú cenu. Boli sme zvyknutí používať krémy zabalené v plastoch, baliť do plastov jedlo, užívať chemické lieky, veľké množstvá antibiotík. Následky sú jasné, oslabená imunita, znečistený svet, obrovské rozdiely medzi bohatými a chudobnými, ktoré sa ešte viac zvýrazňujú globalizáciou. Obrovské množstvá vytlačených papierových letákov, ktoré neustále distribuujú niektoré dermokozmetické firmy, aby informovali lekárov a pacientov, majú za následok obrovské množstvá vyrúbaných stromov. Obhajujú sa tým, že sadia nové stromy, ale všetci vieme, ako dlho trvá, kým vyrastie nový strom. 

Naším cieľom je nachádzať a ponúkať Vám, našim zákazníkom, produkty, ktoré sa tak nesprávajú. Kozmetické produkty, ktoré sú zabalené v skle, pri ktorých testovaní netrpeli zvieratá, sú šetrné k pokožke, aj k životnému prostrediu. Využívajú čo najviac prírodných extraktov a pokiaľ možno sú v bio kvalite. Predávame na internete a uvedomujeme si, že reklama na internete je oveľa "čistejšia" a šetrná k životnému prostrediu, preto netlačíme veľké množstvá letákov. 

Čoskoro prinesieme ďalšie inovatívne produkty, ktoré budú prísne v súlade s našou filozofiou, prinášať čisté produkty, ktoré chránia  a podporujú zdravie a neznečisťujú organizmus zbytočnou chémiou, ktorá vedie k oslabeniu imunity.