Naša filozofia

Zdravie a krása z prírody

 

Žijeme vo svete plnom chémie. V neudržateľnom prostredí bažiacom po rýchlom zisku, za každú cenu. Následky sú jasné, oslabená imunita, znečistený svet. Obrovské množstvá vytlačených papierových letákov, ktoré neustále distribuujú niektoré dermokozmetické firmy, aby informovali lekárov a pacientov, majú za následok obrovské množstvá vyrúbaných stromov. Obhajujú sa tým, že sadia nové stromy, ale všetci vieme, ako dlho trvá, kým vyrastie nový strom. 

Naším cieľom je nachádzať a ponúkať Vám, našim zákazníkom, kozmetické produkty, ktoré sú zabalené v skle, pri ktorých testovaní netrpeli zvieratá, sú šetrné k pokožke, aj k životnému prostrediu. Využívajú čo najviac prírodných extraktov a pokiaľ možno sú v bio kvalite.  

 

Ako aktívne pôsobiaci zdravotníci, máme skúsenosti s praktickými riešeniami, pomôckami a prípravkami, ktoré sú pre zdravie pacientov skutočne prínosné.

Našou víziou je prinášať ďalšie inovatívne produkty, ktoré chránia  a podporujú zdravie a neznečisťujú organizmus zbytočnou chémiou, ktorá vedie k oslabeniu imunity.