X
X

Úvod

Úvod / Úvod

#Originálna kozmetika z ruží

V ponuke pre Vás máme produkty výrobcu značky RBg Paris, na starostlivosť o suchú a citlivú pleť. Pri ich výrobe boli použité výťažky zo vzácnych damašských ruží - Rosa Damascena, aby poskytli Vašej pleti tú najkvalitnejšiu starostlivosť.

Pleťové krémy RBg Paris vyživujú, hydratujú, zjemňujú a zjednocujú pleť, zosvetľujú ju a účinkujú proti pigmentovým škvrnám a prejavom starnutia, strate elasticity a vráskam. Balené sú takmer všetky v sklenených obaloch, čím sa zachová čistota produktov a obaly sú recyklovateľné.

Vedeli ste, že tradičné terapeutické použitie ružového oleja bolo už v starovekej medicíne a zahŕňalo napríklad aj liečenie zápalov, liečbu bolesti, posilnenie srdca? Terapia ružovým olejom je nápomocná pri liečbe bolestí hlavy, migréne, niektorých alergiách. Lupene ruží boli oddávna využívané pri rôznych skrášľujúcich procedúrach.

Trápi Vás suchá pleť?

Naše spokojné zákazníčky, ktoré riešia problém so suchou pleťou vo veku 35, ale aj 60 rokov, si obľúbili kombináciu RBg Paris Jemný nočný krém, sensitive, s ružovou vodou, bambuckým maslom a RBg Paris Sérum anti-age. Na deň je veľmi vhodná kombinácia RBg Paris Sérum anti-age a Denný krém 3v1 s ochranným faktorom 30. Tento krém obsahuje aj výnimočné výťažky z Kombuchy.

Za ekologickú dopravu DPD teraz neplatíte. Využite dobierku zadarmo.

Ďakujeme