X
X

Naša vízia

Úvod / Naša vízia

Našou snahou je priniesť Vám overené kvalitné produkty, či už sú to kozmetické produkty francúzskej výroby, ktoré Vám pomôžu pri starostlivosti o suchú a citlivú pleť, zrelú pleť, či aknóznu pleť, ale aj jemné a svieže parfémy a ďalšie produkty, ktoré sú potrebné pri starostlivosti o telo. Spoľahli sme sa pritom na výnimočné ingrediencie, v prípade krémov sú to vlastnosti ružového oleja a ružovej vody, ktoré sa používali v starostlivosti o pleť oddávna. Zber sa vykonáva ručne, kvet za kvetom. Ružovú vodu a ružový olej využíva francúzsky výrobca pri výrobe kvalitných produktov, ktoré ponúka pod značkou RBg Paris. Celá rada je vyrobená čo najviac prírodne, bez parabénov a ďalších škodlivých látok. Pripravujeme tiež radu produktov na akné. Uvedomujeme si, ako úzko súvisí zdravie pokožky so zdravou imunitou, preto u nás budete môcť nájsť aj produkty, pozitívne ovplyvňujúce imunitu. Kozmetické produkty sú balené v skle, čo sú ekologické a recyklovateľné obaly.

Našou víziou je, aby si každý našiel čas na seba v tejto uponáhľanej dobe. Aby boli ľudia spokojní a šťastní a starali sa o seba. Nielen o svoje dobré vzťahy, o svoje zdravie a pohodu, uplatnenie, ale aj o svoje telo a myseľ. Ak k tomu prispejeme tým, že sme priniesli tieto unikátne kozmetické produkty, ako aj ďalšie výrobky, ktoré žena, či muž pri starostlivosti o seba potrebujú, má naša misia zmysel. Pracujeme na tom, aby sme naše portfólio rozšírili a ponúkli Vám ďalšie zaujímavé produkty, ktoré potrebujete.

Kto sme: Za našu prácu hovoria naše skúsenosti. Konateľka je zdravotníčka s dlhoročnými skúsenosťami a praxou v nadnárodných farmaceutických spoločnostiach. Preto vyberáme len spoľahlivé, účinné a zdraviu prospešné produkty. Počas svojej praxe sa vždy zameriavala na promovanie čo najprírodnejších produktov bez vedľajších škodlivých účinkov na organizmus. Našou prioritou je solídne, férové jednanie a spoľahlivosť.