Kód: 123

BIOCOLOSTRUM 100%, kapsule, 90 ks

€39 €45 Zľava 13 %
Skladom

Biocolostrum je unikátny, prírodný výživový doplnok veľmi vhodný pre osoby s oslabenou imunitou, pre deti v predškolských zariadeniach a školských kolektívoch, pre seniorov, pre ľudí trpiacich zápalmi kĺbov, zápalovými ochoreniami tráviaceho traktu, pre ľudí po operáciách, na urýchlenie hojenia chronických rán a podobne. 

Biocolostrum v kapsulovej forme - 100% sušené (lyofilizované), 90 kusov.  

Je určené na dlhodobé užívanie, ako prevencia ochorení dýchacích ciest, zápalových ochorení, podpora imunity v jesenných a zimných mesiacoch. Obsahuje  až 49% imunoglobulínov, aminokyseliny, vitamíny, minerály, rastový faktor, látky, ktoré organizmus potrebuje na ochranu pred vírusmi, baktériami, na prirodzenú ochranu a hojenie poškodených slizníc. Podporuje dlhovekosť. Patentom chránená technológia spracovania. 

Čo je to colostrum? Jeho význam vo výžive je neoceniteľný. Je to bariéra, ktorá chráni organizmus pred vírusmi a baktériami v prostredí, do ktorého sa rodí mláďa. Jeho úlohou je povzbudiť organizmus, dodať mu potrebné stavebné a ochranné látky, vitamíny, ale predovšetkým živé imunoglobulíny, ktoré priamo a okamžite zvyšujú úroveň slizničnej imunity, čo bolo dokázané viacerými štúdiami.  Na zber je určené výlučne 12 hodinové colostrum z kontrolovaného švajčiarskeho chovu, z bio - fárm. Spracované a vyrobené v Nemecku. 

Kategória: Doplnky výživy